SEXY SMILE
Kurz bezperoxidové bielenie zubov
+
profesionálna súprava

Write your awesome label here.
KURZ BEZPEROXIDOVÉ BIELENIE ZUBOV
Kozmetické bielenie zubov SEXY SMILE
je dostupným luxusom pre každého.
Je to efektívne, rýchle a spoľahlivé kozmetické ošetrenie pre belšie zuby
bez peroxidu!
Táto metóda je bezpečná pre ďasná a zubnú sklovinu.
Náš systém bielenia okamžite bieli zuby
o 3 až 14 odtieňov.
Priemerným výsledkom sú belšie zuby o 3 až 6 odtieňov. 

Kozmetické bielenie zubov je ideálnou alternatívou na rozšírenie služieb v kozmetických salónoch, fitness centrách, wellnes centrách, nechtových štúdiách, kaderníctvach alebo v soláriach.

Profesionálna súprava na bielenie zubov

 Táto  súprava je v cene školenia. 
Zahŕňa dvojstupňový bieliaci systém, ktorý sa skladá z aktivátora bielenia a bez peroxidového bieliaceho gélu. Táto súprava sa používa iba s profesionálnou LED lampou iba  pre profesionálne bielenie zubov. Naše neperoxidové bieliace sady sú bez obsahu peroxidu vodíka a môžu sa používať vo všetkých kozmetických salónoch a SPA centrách.
Súprava obsahuje  (10klientov ) :
- LED lampa 
- 10ks bieliaci gél 10ml
- 1 x aktivačný spray 60ml
- 20ks násadka na zuby
- 40ks náprstok na čistenie zubov
- Ochranné okuliare
- Vzorkovník
- Školenie

Ak si zvolíte Sexy Smile, vyberiete si spoľahlivého partnera.
S nami nie ste len vyškolení, ale okrem toho Vám radi pomôžeme pri marketingových a produktových otázkach.
Write your awesome label here.

SEXY SMILE
bezperoxidové bielenie zubov


Sme jedným z prvých dodávateľov na Slovensku, ktorí ponúkajú technológiu na bielenie zubov, ktorá je nielen nákladovo efektívna a naozaj efektívna, ale je v súlade s požadovanými smernicami EÚ tak vo výrobe, ako aj v zložkách a je klinicky testovaná.
Ponúkame len najjemnejšie, najúčinnejší bieliace gély, ktoré v kombinácii s LED svetlom odstraňujú dokonca aj tie najhlbšie zubné škvrny s maximálnym efektom. Všetky naše gély sú plne  kompatibilné s EÚ podmienkami, rovnako ako aj naše prístroje sú schválené a s certifikátom CE . 
Na rozdiel od tradičných stomatologických metód bielenia zubov je kozmetická metóda bielenia zubov bezbolestná, bez peroxidu a v žiadnom prípade nemôže poškodiť Vaše zuby a ďasná. Na bielení povrchu zubov sa podieľa aktívny kyslík, ktorý sa uvoľňuje z bieliaceho gélu a celý proces urýchli LED lampa.
Náš systém bielenia okamžite bieli zuby o 3 až 14 odtieňov.Efektívnosť bielenia zubov závisí od každého jedinca, od pôvodnej farby zubov a od životného štýlu (káva, čaj, červené víno, umelé farbivá, fajčenie atď.)  Sfarbenie zubov dedičného charakteru nie je možné zmeniť bielením. 
S  metódou Sexy Smile môžete dosiahnuť viacnásobne belšie zuby!


Created with